• Новак
JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Huawei P40 Lite E Полн Лепак цел Екран Калено Стакло Филм Видиме Екран Заштитник

JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Huawei P40 Lite E Полн Лепак цел Екран Калено Стакло Филм Видиме

DEN 1876.80

Достапност
Достапно за нарачка

Мобилните телефони се толку скапи, па се разбира дека треба да се заштити.Единственото нешто што треба да се направи е да се исчисти екранот темелно ако можете да го залепите филм.Многу поволна цена,добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму.За Huawei P40 Lite E Полн Лепак Цел Екран Калено Стакло Филм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пак Копчето Премиум германски Стоматолошки Хируршки Автоклав Стерилизација Касети за 20 Инструменти-Монтажни

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК.НОВА ДВОЈНА КОПЧЕТО ТИП LOCKABLE МОНТАЖНИ КАПАК ТЕШКИ.ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК �

DEN 779.76

Janier Помине Фолија Леопард и Ѕвезденото Небо Шема,20 Ролни Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници,со Ноктите

Се применуваат помине гел лак како основна боја,сигурно за тоа.Отсечени помине фолија ви треба 【Безбед�

DEN 239.76

Алуминиум Издувната цевка Насловот Заптивка Поставите Компатибилен со 90-01 Акура Интегра/Хонда Граѓански Si/CRV/Del

▶️ Алуминиум Засилен Графит Издувната Цевка Заптивка ▶️ Заврши Хардвер за Полнење за Инсталирање на �

DEN 455.76