• Новак
Hermitshell Тешко Патување Случај за W-Кралот 50W Безжична Bluetooth Звучници (Црна)

Hermitshell Тешко Патување Случај за W-Кралот 50W Безжична Bluetooth Звучници (Црна)

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и гребнатини.Направени за да ги собере W-КРАЛОТ 50 W Безжична Bluetooth Звучници.Материјал : ЕВА.Надворешни димензии : 13.4*8*4.8(L*W*H) инч.За продажба е случај само (уред и додатоци се продаваат посебно).Hermitshell Тешко Патување Случај за W-КРАЛОТ 50 W Безжична Bluetooth Звучници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40