• Новак
Премиерот Housewares Десет Дел Виси Чевли Организатор - 1 Парче, Крем

Премиерот Housewares Десет Дел Виси Чевли Организатор - 1 Парче, Крем

DEN 576.48

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Ви дава повеќе простор за складирање и да ви помогнеме да ги организирате вашите обувки, на чевли организатор ќе ви помогне да се задржи вашата соба нередот слободни.Едноставно прикачите на железнички користење на велкро прицврстување.Набори стан на компактен складирање кога не е во употреба.Грижа инструкции : Ги чисти со мека крпа.Висина 120 cm x ширина 15 cm x длабочина 28 cm.Опис на производот ви Дава повеќе простор за складирање и помагајќи ти да се воведат ред во вашите обувки, на чевли организатор е идеален за одржување на вашата соба нередот слободни.Едноставно прикачите на железнички со користење на Велкро прицврстување и организатор со десет делови ќе ви обезбеди дополнителен простор за складирање.Направени од крем полиестер со кафеава трим, на организатор е лесен и трајни производи за секојдневна употреба.Набори стан, кога не е во употреба, стилски чевли организатор е практичен начин да го одржувате вашиот дом чисти.Премиерот Housewares се еден од велика БРИТАНИЈА водечките добавувачи и дистрибутери на housewares и дома начин на живот производи на мало.Широко портфолио кое ги опфаќа прибор, tabletop и бања прибор, како и мека мебел, декоративни додатоци, осветлување и повремени мебел, целта е да се обезбеди целосно решение за вашиот housewares промет на мало со лекови потреби, нудејќи им на сеопфатна колекција на координација производи.Сет Содржи : 1 x 10 Дел Виси Чевли Организатор - Крем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат