• Новак
Мраз 109-50-ТИТЕ Хартија Пешкир Фармацевт, Метален

Мраз 109-50-ТИТЕ Хартија Пешкир Фармацевт, Метален

DEN 5453.76

Достапност
Достапно за нарачка

Џамбо тркалаат (8" со дијаметар 4" резерва тек).Контролирана испорака со лесно им помогнам на рачката.Нерѓосувачки Челик.На 109-50 е дизајниран за да ги раздавам Џамбо 8" дијаметар (4" резерва тек) x 8" широк тек крпи.контролирана испорака е лесно со притисни акција лост.доаѓа со внесувањето гимнастик Заклучување за да се намали кражбата и вандализам.пред loading за лесно сервис и одржување на хартија пешкир фармацевт.Сите заварени изградба на 22 мерач нерѓосувачки челик со брусен бр. 4 заврши.Северна Америка направена и наменета за солиден употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат