• Новак
Smokehouse Силеџија Стапови Полица Екранот Кутија 12in/60ct

Smokehouse Силеџија Стапови Полица Екранот Кутија 12in/60ct

DEN 480.00

Достапност
Достапно за нарачка

Одлична Алтернатива за остри кожа. 100% сварлива. 100% природни. 6 Брои Куче Третира Екран Кутија Содржи 6 Секој 12 Инчен Силеџија Стапчиња.Сите предмети се сосема нови, никогаш не носи и никогаш не се користи.Ние гарантираме вистинитоста на сите предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40