• Новак
Samsung Галакси A12 32GB A125U 6.5 Display Quad Камера Андроид Smartphone - Црна (Продолжува) (AT&T Отклучен)

Samsung Галакси A12 32GB A125U 6.5 Display Quad Камера Андроид Smartphone - Црна (Продолжува) (AT&T Отклучен)

DEN 3719.76

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Еден од плаќање на услуги ќе се применува. $10 за да се поправи или $29 да го замени вашиот телефон.AT&T Брендирани - Отклучен за сите GSM Оператори (T-Mobile, AT&T Итн.). 6.5" Големина на Екранот Resolution720 x 1600 пиксели.Quad Задна Камера : 48 ПРАТЕНИК (широк), БОЛЕСТ 5 MP (ultrawide) 2 MP (макро) 2 MP (длабочина).Сензори : Отпечаток (страна-монтирани), Акцелерометар, Виртуелна близина сензори.Андроид 10, надградливите да Android 11, Еден UI 3.1. Галакси A12 ви дава нашата баран мулти камера систем на дел од цената, заедно со проширување складирање за да ги собере сите ваши омилени спомени.Со долготрајна батерија, пријави до брз, убаво се на врвот на екранот и еден процесор може да смета, Галакси A12 е тука да ви помогне да се фати одличен во вашиот секој ден.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76