• Новак
Oakley & Јавор 12 Парче Големи Виножито Сложувач Дрвени Гнездење Загатка Играчка - Оваа Играчка е Одлична за Вашиот Montessori Полица или Сензорни Табела за да Одговараат на

Oakley & Јавор 12 Парче Големи Виножито Сложувач Дрвени Гнездење Загатка Играчка - Оваа Играчка е Одлична за

DEN 1872.00

Достапност
Достапно за нарачка

Рака Координација Око - Помага да се развие суштинско значење фината моторика и рака-око координација.Боја за Признавање - му Помага на вашето дете да се категоризираат, вид, да ги споредат и да се организираат.Меморија се Потсетиме, да Поттикнува на вашето дете да се потсетиме на секое виножито лак во одредена цел.Имагинативна Игра - Толку многу начини да магацинот и да си игра со виножито сложувач.Детето Безбедно - Изработени од не-токсични дрво и дете-безбедна вода базирани боја.Се согласува да НИ Играчка Стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76