• Новак
FFKL Андроид Автомобил Стерео 9 Инчен екран осетлив на допир е Радио за Автомобил со Навигација за Модерен Пристап 2006-2011 Plug and Play Автомобил Додатоци е Радио за Автомоб?

FFKL Андроид Автомобил Стерео 9 Инчен екран осетлив на допир е Радио за Автомобил со Навигација за Модерен

DEN 2148.00

Достапност
Достапно за нарачка

■СООДВЕТЕН МОДЕЛ : Овој систем Андроид автомобил стерео е посебна за Модерен пристап 2006-2011; двојно проверете димензии и форма пред да одлучат цел.Поддршка за вашиот автомобил оригинални USB порти.можете да го инсталирате директно кога ќе примите парцела.Приклучокот M150 S : Андроид 11/4 core / 2+32 G /WIFI;M200 S : 8core 2+32 G 4 G+WIFI+Carplay;M300 S : 8core 3+32 G 4 G+WIFI+Carplay Operating систем : Android10.0 Configuration : 16/32 GB ROM, 1 GB/2 GB/3 GB RAM меморија, 4 /8core processor Resolution : 1920 * 1080/1024 * 600screen Internet : Wifi / Топла Spot Screen : Капацитивни screen Digital медиа формат : MP3 / MP4 / WMA / JPEGSpecial карактеристики : Bluetooth / built-in GPS / FM предавателот / мобилен телефон / MP3 плеер / радио тјунер / екран осетлив на допир / TVSpecial функција : вграден звучник / микрофон / wifi функција / support воланот контрола / 3 G / 4 G мрежа / Да-Bu Built-во Carplay dongle : поддршка (8core само)Вграден DSP : поддршка (освен 1 + 32 GB)Огледало линк : lphone / Android RDS : support Rear приказ на камерата текст : support Steering тркала контрола : support Original радар се прикаже : support Front камера текст : support GPS навигација во сајтот : support Language : Поддржува разгледување на повеќејазичноста■навигација вклучува : Домаќин (екран)Сите додатоци и кабли■Како потсетување, кога опрема, инсталација бара одредено ниво на технологија и експертиза, можете да одат на професионални авто измена продавница за помош од професионален водоводџија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат