• Новак
Makerbase МКС MINI12864 V3 Вметнете SD Картичка Пред/Страна LCD Smart Екран 3D Печатач Делови МКС SKR VORON Мини 12864(Страна Стил)

Makerbase МКС MINI12864 V3 Вметнете SD Картичка Пред/Страна LCD Smart Екран 3D Печатач Делови МКС SKR VORON

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

1.RGB мулти-боја и осветлување, поддршка knob директно да ги прилагодувате поставките, едноставна операција, кул ефект. 2.Компатибилен со голем број на firmware-от прикажува, само треба да им овозможат на соодветните екран тип на фирмверот, нема други комплицирани settings. 3.МКС MINI12864 V3 е поврзан со користење на EXP1 и EXP2 интерфејси, EXP1 и EXP2 на BTT SKR Плоча се во спротивни насоки за mini12864,ве молиме да го отстраните заклучување latch на кабелот прво. 4.МКС MINI12864 V3 имаат два вида, Вметнете SD Картичка Страна/фронт, кои можат да бидат избрани според структурата на различни типови на принтери. 5.Ако имате какви било потешкотии при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да се реши тоа.МКС МИНИ 12864 V3.0 Smart Екранот има RGB назад светлина, поддршка се промени назад светла боја на интернет од страна на lcd, поддршка Робин Нано V2 V3, sgen-l V1 V2, Генерал-л.Двете Marlin 2.x и Klipper фирмверот го поддржуваат тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат