• Новак
2019 ASUS РОГ G531GT 15.6 FHD Премиум Гејмерски Лаптоп | Intel 6-Core i7-9750H До 4.5 GHz | 16GB RAM | 1TB HDD | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5 | RGB позадинско осветлување на Тастатурата | Windows 10

2019 ASUS РОГ G531GT 15.6 FHD Премиум Гејмерски Лаптоп | Intel 6-Core i7-9750H До 4.5 GHz | 16GB RAM | 1TB

DEN 690.48

Достапност
Достапно за нарачка

9-та Генерација на Intel Core i7-9750 H Процесор (6-Core, 2.6 GHz До 4.5 GHz, 12 MB Кеш), 16 GB DDR4 Меморија, 1 TB HDD. 15.6" Full HD (1920 x 1080) Widescreen LED-позадинско осветлување Приказ, NVIDIA Ge Force GTX 1650 4 GB GDDR5. 10/100/1000 Mbps Ethernet, 802_11_AC, Bluetooth 4.1, HD Аудио со Стерео Звучници. 3 x USB 3.0 Тип-А, 1 x HDMI, 1 x приклучок за Слушалки/микрофон Комбо Џек, 1 x RJ-45. RGB позадинско осветлување Тастатура, Windows 10 Дома 64-битна, 3-cell lithium_ion, 5.29 lb, Црна.Ако компјутерот модификации врз основа на основна конфигурација, тогаш производителот кутија ќе се отвори, за да бидат тестирани и се проверуваат и да ја инсталирате надградба за да се постигне спецификации, како рекламира.Ако нема промени, објектот е неотворена и неизпробван.Дефекти & флеки се значително Blackuced од страна на нашите во длабочината на инспекција & тестирање, Професионална инсталација на услуги вклучени.Хард Диск : 1 TB HDD Меморија : 16 GB DDR4 SDRAMOptical Диск : No Display : 15.6" Full HD (1920 x 1080) Widescreen LED-позадинско осветлување Display Screen Резолуција : 1920 x 1080 Touchscreen : No Processor : 9-та Генерација на Intel Core i7-9750 H Процесор (6-Core, 2.6 GHz До 4.5 GHz, 12 MB Кеш)Графичка : NVIDIA Ge Force GTX 1650 4 GB GDDR5 Operating систем : Windows 10 Дома 64-bit Ethernet : 10/100/1000 Mbps Ethernet Bluetooth : Bluetooth 4.1 WLAN Конективност : 802_11_ACAudio : HD Аудио со Стерео Speakers Keyboard : RGB позадинско осветлување Keyboard Built-во HD Камера : No Ports : 3 x USB 3.0 Тип-А, 1 x HDMI, 1 x приклучок за Слушалки/микрофон Комбо Џек, 1 x RJ-45 Battery : 3-cell lithium_ion Color : Black Dimensions L x W x H (инчи) : 14.2 x 10.8 x 1 Weight : 5.29 lbs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76