• Новак
Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична Животно Тоалет Тркалаат Организатор Месинг Fresstand TP

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ова е производот да внимаваш за. [ЗДРАВ БАЗА] - Ова вертикална хартиена крпа носител е тешка за практично користење.Одличен начин да се задржи крпа хартија блиску на дофат на раката на вашата контра tabletop или подготвени за партиите и buffets.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат