• Новак
Addis 518142 Домашна Гардероба Виси Чување, Организација На 6 Полица За Замрзнување Чевли Облека Shelving Единица, Сива

Addis 518142 Домашна Гардероба Виси Чување, Организација На 6 Полица За Замрзнување Чевли Облека Shelving Единица,

DEN 622.56

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за чување на сите видови на укината облека, крпи, чорапи, долна облека, ракавици или друга облека и додатоци за да се намали нередот.Нуди висок квалитет на вертикална виси полица за складирање организатор со 6 големи отвори пред полица прегради за јасно гледање.Чувајте ги сите на вашиот облека уредно чуваат, чисти и свежи - слободни од musty мириса, јакни, влага и мувла штета.Нека Addis ви помогне во максимизирање на секоја педа простор во вашиот дом, имајќи го нередот слободни.Мерки за прибл.w30 x d121 x h30cm (12 x 47.5 x 12 инчи).Новиот Addis спектар на гардероба за складирање на производи ви овозможи да се продавница за облека, обувки, ќебиња, постелнина и многу повеќе.Од под креветот чевли складирање торби да виси облеката, Addis може да ви помогне со сите ваши складирање решенија, максимизирање на секоја педа простор во вашиот дом, имајќи го нередот слободни.Оваа квалитет вертикална Виси Полица за Складирање Организатор, има 6 голема полица прегради, се отвори фронт за јасно гледање, бара гардероба стил виси железнички, доаѓа во smart чисти со сива боја заврши и мерки за прибл.w30 x d121 x h30cm (12 x 47.5 x 12 инчи).Совршен за чување на сите видови на укината облека, крпи, чорапи, долна облека е, ракавици или друга облека и додатоци за да се намали нередот.Ќе ви помогне да ги задржи сите ваши облека уредно чуваат, чисти и свежи, помага да се избегне musty складирање мириса и содржината подготвени да носат или користат.додека избегнување на молец, влага и мувла штета.Наменета за модерните секојдневниот живот.ADDIS дел од дома, бидејќи 1780 година со седиште во велика БРИТАНИЈА, ние сме горди 239-годишната историја на дизајн, производство и снабдување на housewares.На ADDIS бренд се уште постои денес, како што има за претходните генерации, за вредност, квалитет и иновации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76