• Новак
AILIHEN C8 Слушалки со Микрофон и Контрола на Јачина на звук Виткање Лесни Слушалки за мобилни телефони Таблети паметни телефони Лаптоп Компјутер КОМПЈУТЕР, Mp3/4 (Розово

AILIHEN C8 Слушалки со Микрофон и Контрола на Јачина на звук Виткање Лесни Слушалки за мобилни телефони Таблети

DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка

Расклопна Функција : се Земе вашата слушалки каде и да одите.Само капакот за нив, пресврт до кабелот, и бидете на вашиот среќен пат.Hands-free Зборува И Контрола на Јачина на звук : вградениот микрофон,далечинскиот управувач и контрола на јачина на звук ви овозможува да ги собереш повици и прескокнете помеѓу траки без да пропуштите нешто.Прилагодливи Зглоб : На прилагодливи headband дава слушалки некои импресивни флексибилност, па тие можат да се приспособат на обликот на главата за совршено се вклопуваат.Бучава Изолација : целосна големина, на уво, изградбата на изолатите од надвор бучава така може да се слушне длабок бас и остри mids и издигнувања на вашиот претстојните песна.Широко Компатибилен : со флексибилни и издржливи 47 инчи плетенка јаже и здрав 3. 5 mm стерео Приклучок.Ќе не kink, пресврт или се скрши под нормална.Се користи со сите вашите омилени уреди како мобилни телефони, лаптоп, компјутер, Chromebook, Зум, MP3, MP4 и други Аудио уреди.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76