• Новак
FIODAY Бебе Пелена Caddy Организатор, Преносни Бебе Caddy Пелена Носителот Големи Бебе Туш Caddy Кошница Пелена Чување на Организаторот за Менување на Маса Пелена Caddy за Бебе

FIODAY Бебе Пелена Caddy Организатор, Преносни Бебе Caddy Пелена Носителот Големи Бебе Туш Caddy Кошница Пелена

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Широк Апликации] : промена на Пелена caddy може да се сместат пелени, градите пумпа, брише, bibs, burp облека, играчки и други бебе производи,тоа е исто така одличен организатор за пикник и мајка волна плетење tools. [Голем Капацитет] : Нашата бебе пелена caddy контејнер(15.7"x 9.6"x 7" ) е поголем отколку повеќето чување на кутии.Единствена мрежа странични џебови и патент дизајн на торба направи нејзиниот капацитет поголем отколку што навистина е, па лесно можете да ги чува сите бебето е најважен. [Отстранлив Dividers] : Т-облик отстранлив партиција е погодно за сортирање и организирање на предмети; исто така можете да го отстраните divider за да се продавница поголеми термини како бебе облека, тоа е погоден за надворешна патување. [Прилагодлива Рачка] : Го прилагодува рамо ремени е погодно за користење во различни прилики како што се спална соба, дневна соба, автомобил патување, и др., и, исто така може да бидат обесени на ѕидот за да зачувате простор;Тоа е добар подарок за новороденче мајки и бебе туш. [Здрав и Безбеден] : градинка организатор е направен од висок квалитет на еко-пријателски чувствува материјал.Тоа е безбедно за вашето бебе.На 0.12"(3мм)дебела чувствува прави пелена складирање кошница стабилни, зачувување на вашето бебе резерви во место. - Ткаенини : 3мм дебели чувствува + мрежа, фирма и стилски. - Големината на телото : 15.7 во *9.6 во *7in (40cm*24.5 cm*18cm). - Тежина : 0.45 kg/0.99 lb. - Забелешка : производот е, не се мие, се препорачува да се избрише со влажна брише.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76