• Новак
HP Затегнувачки Преносни Фото Печатач (2nd Edition) – Моментално печати 2x3 леплива, поддржан фотографии од вашиот телефон – [Луна Бисер] [1AS85A] и Затегнувачки Фото Хартија,

HP Затегнувачки Преносни Фото Печатач (2nd Edition) – Моментално печати 2x3 леплива, поддржан фотографии од

DEN 2519.52

Достапност
Достапно за нарачка

За големината на мобилен телефон, овој пренослив печатач патува светлината и се вклопува секаде.6 cm) фотографии буквално во секое време, насекаде.Споделување на сегашноста со размена на инстант 2 x 3 инчен фотографии од вашиот паметен телефон.Налепница, фото хартија за употреба со HP Затегнувачки Преносни Фото Печатач.Споделување на сегашноста со размена на инстант 2 x 3 инчен фотографии од вашиот паметен телефон.Лесно се товари во вашиот HP Затегнувачки или HP Затегнувачки 2-во-1 2 x 3-инчен (5 x 7.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76