• Новак
AMSK МОЌ Ac Адаптер за BlackBerry Playbook 7-инчен Таблет 7 Батерија Полнач Напојување Приклучете

AMSK МОЌ Ac Адаптер за BlackBerry Playbook 7-инчен Таблет 7 Батерија Полнач Напојување Приклучете

DEN 309.60

Достапност
Достапно за нарачка

Моќност : Текст 120 V-240 V/ 50-60 Hz Излез : 5 V 2 A 10 Watt;.AC адаптери се CE, FCC, Ro HS уверение за безбедност.Заштита : Краток спој, во текот тековната заштита, во текот напон заштита, во текот температура заштита.Дизајниран да ги исполнуваат или надминуваат вашите оригинални производителот ac адаптер.Гаранција инфо : Цел вашиот замена ac адаптер поддржани од страна на нашите 30 ден пари гаранција за враќање на, 12 месеци гаранција; 24/7 email за поддршка, слободна размена.Пакетот вклучува : 1 Ac Адаптер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза�

DEN 647.76

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко�

DEN 1382.40