• Новак
Бариера Филмска Ролна Лента Сина 4 x 6 1200 Листови за Забни, Тетоважа и Шминка Microblading, со Фармацевт Кутија (600ft)

Бариера Филмска Ролна Лента Сина 4 x 6 1200 Листови за Забни, Тетоважа и Шминка Microblading, со Фармацевт

DEN 407.52

Достапност
Достапно за нарачка

Бариера филм треба да биде во вашата канцеларија!Идеален за завиткување околу вашите материјали, ова се тешки-должност, за еднократна употреба бариера филмска ролна ќе се направи чистење на крајот на денот бриз!.Се применуваат бариера филм лента за скоро било која површина, без да се грижиш за напуштање на леплива остатоци зад себе, Погоден за сите екран на допир уреди.Секоја бариера филм лист мерки 4" x 6", Вкупно 1200 бариера филм листови (600 ft).Листови на бариера филм може да се издаваат со вклучени стојат фармацевт или преку кутија себе.Лента ролни се перфорирани, па тоа е лесно да се откине една листови или повеќе листови колку што е потребно.Бариера филмот е совршен за подрачја кои се тешко да се исчисти, овие листови се идеална стоматолошки и Тетоважа резерви!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза�

DEN 647.76

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко�

DEN 1382.40