• Новак
HELYZQ 0.56 DS18B20 Дигитален Термометар Водоотпорен Сензор на Температура на Сонда DC 12V 24V

HELYZQ 0.56 DS18B20 Дигитален Термометар Водоотпорен Сензор на Температура на Сонда DC 12V 24V

DEN 196.08

Достапност
Достапно за нарачка

Дисплеј : 0.56" Дигитален LED Цевка.Напојување напон : DC 4-28 V.Мерење на температура : -55℃ на 125℃.Точноста : 0.5℃(-55℃~85℃), 1℃(други температура зона).Материјал : Метал & пластика. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Приказ : 0.56" Дигитален LED Цевка Моќ напон : DC 4-28 V Мерење на температура : -55℃ на 125℃ Точноста : 0.5℃(-55℃~85℃), 1℃(други температура зона) Материјал : Метал & пластика Панел големина : 48x28mm/1.89x1.1inch должина на Кабел : 1m LED дисплеј во боја : Црвена, Зелена, Сина Количина : 1 Сет Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 * Дигитален Термометар 1 * DS18 B20 Сензор (1 M).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40