• Новак
Шиење Клипови, Две Големини Повеќе Бои Пластични Занает Клипови, 40 Компјутери

Шиење Клипови, Две Големини Повеќе Бои Пластични Занает Клипови, 40 Компјутери

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Функција : Обезбедува цврст стисок на ткаенина без да остават трага.Дизајн : Со широк отвор и рамна основа, овој клип може да се одржи на слоевите од ткаенина лесно и непречено.Марка : клипови се види преку и означен на задната страна за да им помогне во мерење на длабочината на платно.Боја : Повеќе боја, лесно да се поправи повеќе типови на ткаенини.Материјал : Направен во пластични материјали со добра рака чувство,овие шиење клипови имаат голема одржување капацитет.Опис на производот : Нашата шиење клипови направени во пластични материјали со добра рака чувство, овие шиење клипови имаат голема одржување капацитет.Спецификација За Производ : Материјал : Пластика.Пакетот Вклучува : 40*шиење клипови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76