• Новак
BISupply Снег Гуми Влечење Душеци, Снег Песни Влечење Влошки, Гуми Снег Влечење Песни, Песната Грабител и Торба – 1-Пакет

BISupply Снег Гуми Влечење Душеци, Снег Песни Влечење Влошки, Гуми Снег Влечење Песни, Песната Грабител и Торба

DEN 475.20

Достапност
Достапно за нарачка

НЕМА ПОВЕЌЕ да се ВРТИ ГУМИ : На BISupply Итни Влечење Помош Возило за Обновување на Влечење Песни со Складирање Торба 1-Пакет е теренски обновување на опрема гуми песни мат кој нуди максимална контрола за да се задржи гуми на вашето возило од врти и добивање на вас надвор од слабо спотови кога се заглавени во снегот, калта, или песок.ВРАЌАЊЕ на ВАШЕТО ВОЗИЛО : 32-инчен x 8.5-инчен (81.3 cm x 21.6 cm) гуми грабител целокупната димензии и 7-Тон (6.4 МТ) максималниот капацитет за употреба со било која on-road или off-road FWD, RWD, или 4 WD автомобил, пикап камион, ЏИП, RV, camper, приколка, или АТВ.УПОТРЕБА ВО кој БИЛО ИТЕН случај : за Разлика од типичните гуми синџири, овој мраз влечење одбори песна не треба да биде инсталиран на гумата – Едноставно оптоварување под влече тркала(s) и полека се вози на возилото над патеката за повеќе погодна површина; По употребата, се тркалаат и продавница во вклучена торба.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : 0.9-инчен (2.3 cm) дијаметар индивидуални бар влечење гази изградена од тешки-должност термопластични гума (TPR) со поцинкуван челик core за максимална сила и долговечност дека е водоотпорна и се противи ' рѓа и корозија (0.1-инчен/2mm дијаметар челик со јасни ПВЦ цевки грб).ПАКЕТ СОДРЖИНА : Off road додатоци пакетот вклучува (1) еден обновување на патеката и (1) сметководствена торба за ваша погодност; Обновување мат ролни во 7-инчен x 8.5-инчен (17.8 cm x 21.6 cm) најлон кеса со 5.5-инчен (14cm) се справи со рака за лесен транспорт, безбедно складирање и брз организација; се заштитат со вашите зимски автомобил додатоци пакет во вашиот камион за брз пристап.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40