• Новак
Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски за Ѕвезда L1000 FMIII-3

Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски за Ѕвезда L1000 FMIII-3

DEN 844.80

Достапност
Достапно за нарачка

Навремено професионална поддршка е еден од најважните единици во нашиот бизнис.Ако ви треба USB-флопи диск емулатор за различни опрема, ве молиме да ни оставите порака.На емулатор обезбедува високо ниво на заштита на податоци преку USB порт.Вклучени софтвер е поддржана од следниве оперативни системи : Windows 2008, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.На емулатор има иста големина и конектори.Благодарение на илјадници случаи решен и огромно искуство стекнато, нашата компанија нуди највисока класа на производи кои работат со голем број на опрема 24/7 во светот.На емулатор обезбедува високо ниво на заштита на податоци преку USB порт.Nalbantov N-Вози Индустриски флопи емулатор совршено ќе го замени речиси сите постоечки флопи диск – Teac, Matsushita, Мицубиши, Mitsumi, Chinon, Sony, NEC, Panasonic, АЛПИТЕ, Samsung. * Сите трговски Марки се споменува во оваа листа се признати да биде сопственост на трговска марка сопственици. Nalbantov N-Вози Индустриски флопи емулатор совршено ќе го замени речиси сите постоечки флопи диск – Teac, Matsushita, Мицубиши, Mitsumi, Chinon, Sony, NEC, Panasonic, АЛПИТЕ, Samsung. * За уредна достава, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број се валидни.Данок на Фактурата ќе бидат обезбедени. За Нас : Nalbantov Електроника нуди професионално да се прилагоди опрема од 1978 година.Благодарение на илјадници случаи решен и огромно искуство стекнато, нашата компанија нуди највисока класа на производи кои работат со голем број на опрема 24/7 во светот.Nalbantov USB Флопи Емулатор N-Вози Индустриски може да се инсталира на скоро било која опрема, произведени со флопи диск.Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски особено е конфигуриран за котираните опрема во насловот. Nalbantov USB Флопи Емулатор N-Вози Индустриски може да се инсталира на скоро било која опрема, произведени со флопи диск. Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски особено е конфигуриран за котираните опрема во насловот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат