• Новак
Hoshizaki 2A7532-01 Испарувачот

Hoshizaki 2A7532-01 Испарувачот

DEN 8181.36

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 8.0 " L X19.0 " W X25.0 " H. Точка Пакет Тежина : 8.6 lbs.Земја На Потекло : Сад.Hoshizaki 2 A7532-01 Испарувачот.Hoshizaki произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76