• Новак
[3in1] Woocon Школка Пред Лицето Заштитник Покритие за Oculus Потрагата 2 Додатоци,VR-2 Водоотпорен Силикони Лицето Маска Подлога и Заштитни Поклопец на Леќите на Анти Нула А?

[3in1] Woocon Школка Пред Лицето Заштитник Покритие за Oculus Потрагата 2 Додатоци,VR-2 Водоотпорен Силикони

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Компатибилен со Oculus Потрагата 2 - Потрагата 2 VR Случај е направен од премиум силиконска гума, заштита на вашите слушалки и VR Школка Маска од се уништени за време на употреба.Игри процесот носи повеќе пријатно искуство!. ????Подобрување view - Добар Лицето Маска Подлога замена ви овозможува да уживаат во добра поле на гледање, Анти-пот Спречи Светлина Истекување Перат VR Силикони Лицето Маска Подлога. ????Премиум Материјал Направен од високо-одделение еколошки силикони, па тоа е безбедно и санитарните, перат удобно допир, и без иритација на кожата. ???? 3in1 Set - 1* Школка Пред Лицето Заштитник Маска, 1* Потрагата Лицето Маска Подлога, 1*Потрагата Поклопец на Леќите.Вистинска машина отвори модел, не-деструктивни инсталација. ????ГАРАНЦИЈА - Купување со доверба! На 90-ден 100% Пари Гаранција за враќање & 1 Година Замена Гаранција. (Напомена - Oculus Потрагата 2 не се вклучени).Флуоресцентно Зелена. 3 in1 Додатоци во собата за Oculus Потрагата 2. Црвена. 3 in1 Додатоци во собата за Oculus Потрагата 2. Бела. 3 in1 Додатоци во собата за Oculus Потрагата 2. Црна. 3 in1 Додатоци во собата за Oculus Потрагата 2. Лесна замена.Растеглив.Не се деформирани.Меки силиконски.Анти-отпечаток.Случај перат.Меки и Тенки.Добра еластичност.Отпорен на гребење.Тенок и лесен.Здравје.Ергономски дизајн.Меки и Тенки.Добра еластичност.Shockproof.Ако сте загрижени во врска со изборот на подароци за семејството и пријателите, можете да изберете оваа заштитна маска.Оваа Oculus Потрагата 2 случајот е сосема нов стил и живописни бои, многу симпатична и многу посебен, Без разлика што и празник подароци, ова е добар избор.Намалување на главата притисок.Ергономија.Може да се расклопуваат и чисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76