• Новак
CELER Жените е Поместена Спортски Градник Двојно Longline Исечете Резервоарот Врвот Фитнес Јога Тренингот Врвот

CELER Жените е Поместена Спортски Градник Двојно Longline Исечете Резервоарот Врвот Фитнес Јога Тренингот Врвот

DEN 382.80

Достапност
Достапно за нарачка

77% Најлон, 23% Spandex.Повлекување На затворање.Рака Мие Само. 【Големина】S/НИ ГОЛЕМИНА 4 одговара за 30 A 30 B 30 C 32 A ; M/НИ ГОЛЕМИНА 6 одговара за 30 D 30 DD 32 B 32 C 32 D 34 A 34 B ; L /НИ SIZE 8 одговара за 32 DD 34 C 34 D 34 DD 36 A ; XL/НИ ГОЛЕМИНА 10 одговара за 36 B 36 C 36 D 36 DD 54 A ; Љубезно Забелешка : ве Молиме погледнете на големината на табелата за да се добие соодветен женски спортски градници за себе. 【Стил】Двојно рамо ремени дизајн нуди подобра стабилност и удобност.Јога блузи, за жени заменат обичните една рака camisole на пазарот совршено и не може да одговара и со тренингот или секојдневна облека. 【Материјал】Направени од buttery-мека, пот-wicking, дише ткаенина, нашите тренингот резервоарот на врвот се дизајнирани за да се ослободи од одвраќање и прегратка вашиот секој потег.Нашите спортски градник е одлична за јога пракса, тренинг и фитнес. 【Отстранлив Влошки】Поместена спортски градник со отстранлив чаши за брз и лесен прилагодување.CELER тренингот резервоарот блузи, за жени & longline спортски градник може да го поддржи и да им помогнам на вашиот градите, изградена во чаши, исто така, да ви даде одлична форма. 【Прилики и Перење】Овие тренингот блузи & спортски градник резервоарот на врвот се одлична идеја за јога, фитнес, салон, танцување, трчање, вежба, тренинг или како секојдневниот градник.Машина за миење ладно, рака мие препорачува, не кајгана, линија сува во сенка.Боја : Црвена Роза | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Teerwere Одговараат на Закачалки со Заклучување бар Дрвени Здолниште Закачалки со Прилагодливи Клипови Одговараат

Цврсто дрво структура, може да се смести во најтешкиот облека, флексибилна и практична куки, лесен за ко

DEN 1382.40