• Новак
Qinwuwu Дрво, Резба Нож го Поставите Jade MarbleTungsten Челик Резба Камен Резба Алатка Длето Сет со Кожа се Тркалаат Торба 8Pcs

Qinwuwu Дрво, Резба Нож го Поставите Jade MarbleTungsten Челик Резба Камен Резба Алатка Длето Сет со Кожа се

DEN 1106.40

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа треба да се спречи паѓање на земја, и тешко земјата како што цемент и керамички плочки може да го оштети нож раб., за да се спречи кршење. Се применуваат за : резба, жад, мермер, резби во дрво, камен резба, итн.Спецификации, минијатурни чистење нож, 3мм, 5mm, 8mm, 10мм, една рамна глава, еден отворен вертикален пред се, полу-кружни притисни нож, постојат различни спецификации на резба алатки, погодно за вас да се користи во резба.Материјал : изработени од тврда легура (волфрам челик), што има серијата на одлични својства, како што се висока цврстина, отпорност на абење, добра цврстина и цврстина, отпорност на топлина и на корозија, особено неговата висока густина и отпорност на абење, долг животен век, Е идеален избор за подобрување на ефикасноста на производството.Спецификации, минијатурни чистење нож, 3мм, 5mm, 8mm, 10мм, една рамна глава, еден отворен вертикален пред се, полу-кружни притисни нож 5.Тркалезни бар, сребро се справи со нож, го завитка во СТП кожа заштита, удобно потпора и олеснување на дланка болка. Правилно се чуваат по употребата, ја зацементира карбид има добра оксидација способност, без подмачкување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат