• Новак
Numblartd 32.8 Ft 2x3mm Железо Извртени Кабел Линк Крстот Синџир - Electroplate Накит Додатоци Синџир за DIY Накит Одлуки (Црна)

Numblartd 32.8 Ft 2x3mm Железо Извртени Кабел Линк Крстот Синџир - Electroplate Накит Додатоци Синџир за DIY

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет : 10 метри(32.8 ft).Помали линк 2x3mm, заедничка големина може да се заврши повеќето накит или занаети работа.Материјал : Железо; технологија на Обработка : electroplating.Многу фенси и како многу видови diy накит.Совршен за куче ознаки, накит, ѓердани, anklets, итн.Совршен за илјадници користи.Направи синџир ѓердани, или ѓердани од речиси секој мал објект,нешто што би можело да се откажам од keychain шарм или нараквица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76

Бидете Наши Гости Дали Ви Дојде да ја Посетите Најдобри Дрво да се Користи за Дрвени Знаци Ви Благодариме Дрвени

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76