• Новак
Moroso 63848 Диск за Полнење за Dodge Мал Блок

Moroso 63848 Диск за Полнење за Dodge Мал Блок

DEN 506.40

Достапност
Достапно за нарачка

Мал Блок.Голем Блок.Вакуум Пумпа и Сува Sump/Надворешни Масло. 6-Гром. 5.70" Должина Вклучува : Челик.Чудак Mandrel Вози Комплет - 3-5/8 во Долго Mandrel - Gilmer/V Појас Pulleys - Алуминиум - Црна Anodize - Mopar V8 - Комплет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76