• Новак
E-исплатени 100-Pack 15cm 5.9 Инчен Квалитативна Филтер Хартија 102 Средна Брзина Лабораторија Филтер Хартија Кружни Инка Филтер Хартија

E-исплатени 100-Pack 15cm 5.9 Инчен Квалитативна Филтер Хартија 102 Средна Брзина Лабораторија Филтер Хартија

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Главно се користи во рамки на лабораторија, лабораторија за/хемиски експерименти.Филтер хартија треба да се здипли во соодветна форма пред употреба, заеднички метод е да се свитка филтер хартија во цвет-како облик.Апликации вклучуваат прехранбената индустрија, земјоделството, загадувањето на воздухот следење и гас откривање.Материјал : хартија.Дијаметар : 15cm/5.9 Инчен; Максимална бленда : 15-20um; Боја : бела; Количина : 100 PCS.Материјал : хартија Дијаметар : 15cm/5.9 Инчен Максимална бленда : 15-20um Брзина : средни Модел : 102 Боја : бела Пакет вклучува : 100 PCS Филтер Хартија Функција : Со користење на филтер хартија во лабораторијата заедно со употреба на инструменти како што се филтерот инка, филтер хартија треба да се здипли во соодветна форма пред употреба, заеднички метод е да се свитка филтер хартија во цвет-како облик.Главно се користи во рамки на лабораторија, лабораторија за/хемиски експерименти.Одлично за homeschoolers обидувајќи се да се направи хемија / филтрација / лабораториски / експериментите со нивните деца.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат