• Новак
ORNOOU 10 Парчиња Салфетка Прстени Сет, рачно изработени Чипка Лен Тока Носителот Салфетка Прстени за Вечера Маса, Свадба Партија, Семеен Собир ект

ORNOOU 10 Парчиња Салфетка Прстени Сет, рачно изработени Чипка Лен Тока Носителот Салфетка Прстени за Вечера

DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка

????【10 Компјутери Салфетка Прстени】Сакате да ги поставите вашата маса за романтична вечера, но не сакате да се купи салфетка носителот прстени во најголемиот дел?Оваа салфетка прстени собата е само во право за вас.Тоа доаѓа во 10-pack set што го прави совршен пакет за вашето семејство вечера. ????【Рачно изработени Салфетка Прстени】Салфетка прстен направен од чипка лен.Чисто рачно изработени, тоа е исклучителна занает салфетка прстен да ги красат трпезариска маса.Овие убава салфетка прстени се совршени за свадби или дневни оброци!. ????【Уникатен Дизајн】На салфетка прстен дизајн на лен прстен додава многу на одмор стил на вашата трпезариска маса.Овие убава салфетка прстени ќе изненади вашето семејство и љубовници. ????【Употреба Повод】Широко се применуваат во Партија, Свадба Centerpieces, Денот на Вљубените, Божик, Нова година, Годишнина Празници, Роденден, Секојдневно табела декорација.Најдобар избор за вечера декорација за секоја прилика.Тоа може да се користи како свадба деверуша Wristband, Цвет пакет појас. ????【Салфетка Прстени Големина】2.3 инчен дијаметар за секоја една салфетка прстен.Погоден за повеќето салфетки.Боја : Лен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат