• Новак
Хамилтон 80400 Шприц, 702N, 25 µL

Хамилтон 80400 Шприц, 702N, 25 µL

DEN 681.60

Достапност
Достапно за нарачка

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензии : 3.0 cm L X 4.0 cm W X 21.1 см Х Точка Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Опремени шприц plungers и буриња не заменлив.Обидот за користење на клипот од еден шприц во барел на друг ќе резултира во misfit.За најдобри резултати, шприц треба да се чисти веднаш по употребата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76