• Новак
Shiatsulogic Педикир Стол Перница ПОКРИЕ НОВИ CAPPUCCINO Ноктите Салон Педикир Мебел

Shiatsulogic Педикир Стол Перница ПОКРИЕ НОВИ CAPPUCCINO Ноктите Салон Педикир Мебел

DEN 1173.12

Достапност
Достапно за нарачка

Главата на Перница, Назад Перница, Седиште Перница и од Страна на Перница.Перница Ширина : 23" Назад Перница Висина : 36" Длабочина На Седиште : 18".Седиштето дебелина : 4" Назад Перница Дебелина : 1.25".Перница големина : 17 X 12.25" Перница Дебелина : 0.75".Одговара само на Столици со Димензии = 28" (W) x 26.5" (L) x 38" (H).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Acogedor Резонанца Говорникот,Сите Фреквенција Резонанца Говорникот,Вибрации Силен Бас Louderspeaker,за Компјутер,Лаптоп,CD,PSP,итн.(4

Рогот е сите фреквенција ефект, бас е многу силна, еквивалент на традиционалните звучникот 8 инчен бас е�

DEN 614.16

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза�

DEN 647.76