• Новак
Shiatsulogic Педикир Стол Перница ПОКРИЕ НОВИ БУРГУНДИЈА Ноктите Салон Педикир Мебел

Shiatsulogic Педикир Стол Перница ПОКРИЕ НОВИ БУРГУНДИЈА Ноктите Салон Педикир Мебел

DEN 523.20

Достапност
Достапно за нарачка

Главата на Перница, Назад Перница, Седиште Перница и од Страна на Перница.Перница Ширина : 23" Назад Перница Висина : 36" Длабочина На Седиште : 18".Седиштето дебелина : 4" Назад Перница Дебелина : 1.25".Перница големина : 17 X 12.25" Перница Дебелина : 0.75".Одговара само на Столици со Димензии = 28" (W) x 26.5" (L) x 38" (H).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76