• Новак
CYHO Три-Димензионални Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Вила;ученичкиот Дом;Бања;Сместување;Поднесување Куќа;Travel;Екскурзија, 15x10x35(MM), Сина, 2 (Проекти) Четка за ?

CYHO Три-Димензионални Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Вила;ученичкиот Дом;Бања;Сместување;Поднесување

DEN 97.20

Достапност
Достапно за нарачка

Овој производ е направен од внимателно одбрани еколошки храна-квалитетен материјал, кој е побезбедно.Овој производ може да се заштити четка за заби чисти и хигиенски и спречување на загадувањето.Складирање кутија е исклучителна и компактен, полесно да се носат.Складирање кутија не е иритирачки да ја користите со повеќе самодоверба.Овој производ е направен од избраните материјали, нежен, удобно и мека.Применливи Прилики : Вила;ученичкиот Дом;Бања;Сместување;Поднесување Куќа;Travel;Екскурзија;Бизнис Патување, Куќи;Изнајмување на Соба Боја : Сина Материјали : Силика Гел Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 20(G) Должина : 15(MM) Ширина : 10(MM) Висина/Дебелина : 35(MM) Пакет се Вклучени : 2 (проекти) Четка за заби Складирање Случаи Карактеристики : Овој производ е направен од внимателно одбрани еколошки храна-одделение материјали, која е побезбеден Овој производ може да се заштити четка за заби чисти и хигиенски и да се спречи загадување На складирање кутија е исклучителна и компактен, полесно да се носат складирање кутија не е иритирачки да ја користите со повеќе самодоверба.Овој производ е направен од избраните материјали, нежен, удобно и мека Овој фен носителот усвојува концизен дизајн и исклучителен и прекрасен изглед Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали во внатрешноста на складирање кутија е изгризано, вентилирани и одржуваат чисти четката складирање кутија е мал и исклучителна, оставајќи го вашето патување полесно Складирање кутија со капак, прашина-доказ и загадувањето на околината-доказ, поздрав.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Acogedor Резонанца Говорникот,Сите Фреквенција Резонанца Говорникот,Вибрации Силен Бас Louderspeaker,за Компјутер,Лаптоп,CD,PSP,итн.(4

Рогот е сите фреквенција ефект, бас е многу силна, еквивалент на традиционалните звучникот 8 инчен бас е�

DEN 614.16