• Новак
Бош 2610014502 Вакуум Порта Адаптер

Бош 2610014502 Вакуум Порта Адаптер

DEN 623.04

Достапност
Достапно за нарачка

Прашина Собирање Вакуум Прашина Порт За Полнење.За Bosch 11250 VSRD и HD19-2 D.Се користи за дупчење во прав-чувствителни области.На Бош 2610014502 Вакуум Порта Адаптер им овозможува на врската помеѓу 11250 VSRD за вакум Црево.Придава на алатка и вакум црево да се обезбеди одлична прашина колекција кога дупчење во прав-чувствителни области, како што се компјутерски простории и здравствени установи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат