• Новак
DEWALT Конкретни Вежба Малку, Spline месо тело Ротари Чекан Малку, 2-Инчен со 17-Инчни од 22-Инчен, 4-Машина (DW5769)

DEWALT Конкретни Вежба Малку, Spline месо тело Ротари Чекан Малку, 2-Инчен со 17-Инчни од 22-Инчен, 4-Машина

DEN 4710.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големо влијание совет на конкретни вежба малку зголемува карбид површината за контакт за подолго малку живот.Отворете главата дизајн канали прашина во флејта за побрзо дупчење.Повеќе хеликс четири flute дизајн expedites мелница за отстранување побрзо дупчење.Опис на производот Кој има карбид совет за долг живот и 4 машина глави за да им помага да се намали вибрации, DEWALT големо ВЛИЈАНИЕ КАРБИД Spline Ѕидани Вежба Битови се издржливи и моќни.Издолжена хеликс expedites мелница отстранување, и отворете-главата дизајн канали прашина во флејта за брзо дупчење.Од Производителот De Walt е spline месо тело битови се дизајнирани да се застане на најтешко агрегат и вежба дупки брзо.Четири-машина глави намалување на вибрации за помалку корисникот замор.На конкавна главата и двојно flute дизајн им овозможува на прашина да бидат отстранети од дупка брзо намалена за кршење. 2 во x 17 x 22.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76