• Новак
Пена Бебе Игра Мат (30x30cm) – Мека ЕВА Пена Interlocking Подни Плочки Трска за Деца Бебе да Ползи мат за Деца Соба Дневна Соба Фитнес, Базен,Светло Кафеава+Темно Кафеава боја,

Пена Бебе Игра Мат (30x30cm) – Мека ЕВА Пена Interlocking Подни Плочки Трска за Деца Бебе да Ползи мат за Деца

DEN 806.40

Достапност
Достапно за нарачка

[ SIZE ] – Секој пакет содржи 24/32/40 квадрати.Секоја плочка мерки 30cm x 30cm x 1cm/11.8 x 11,8 x 0.4 во.може да се состави и да се расклопуваат слободно во секое време, Само мерка област имате намера да ги покрие и цел пакет е потребно соодветно. [ ЕВА МАТЕРИЈАЛ ] – бебето пена подлога е направен од високо-квалитет ЕВА еколошки материјали, меки и удобни, безбедни и издржливи.Дебелината е толку висока што 1 CM.Ако бебето паѓа, тоа може да го намали влијанието на влијанието и подобро се заштити бебето. [ ЗАШТИТНА ТРОТОАРИТЕ ] – мека душеци се задржи вашиот кат заштитени од гребнатини, scuffs и учениците, особено кога се користи во домашниот спортски сали, гаражи или децата се игра области. [ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ И да ги чува ] – На површината има водоотпорен дизајн, кој може лесно и брзо да ги исклучите сите spills, пот и дамки.Таа има високо-зафат површината кој ја спречува паѓаат и лизгање.Тоа лесно може да се чуваат насекаде во вашиот дом, или тоа може да биде отворено. [ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ АПЛИКАЦИИ ] – Деца Interlocking пена Душеци добар избор за Дома, детската соба, детски градинки, спортски сали, подземна гаража на Други места.Може да се користи како Бебе Игра Мат, бебе да ползи мат, Спортски мат, јога мат, Базен Душеци итн. ★ Лесно Собрание, може да се состави и да се расклопуваат слободно во секое време.★ Високо Квалитетен Материјал, Здравје и Заштита на Животната средина.★ водоотпорен, не се лизга, намалување на Шумот.★ Лесно за чистење, лесно може да ги исклучи било истури вода или пот.

Спецификацијата

Material:
High Density EVA
size:
30cm x 30cm x 1cm/11.8 x 11.8 x 0.4in
Shape:
square
weight:
1.65/2.2/2.75KG
Quantity:
24/32/40 squares
About smell & bubbles :
★Since the goods are in a fully enclosed package, there will be residual odors. please rest assured that it is safe. After receiving the product, please place it in a ventilated place to eliminate the smell. :
★Our products are made by high-temperature foaming at one time, and slight pores and indentations on the back are normal. :
1.Due to different measurement methods, the error is generally 1-3cm, and the error range is not within the quality range. :
2.If you encounter any problems during use, please send us an email and we will be at your service at any time. :

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00