• Новак
SKEMIX 100 КРИСТАЛНО ЈАСНО КРИСТАЛ СВАДБА БУКЕТ ТОРТА ИГЛИЧКИ НАКИТ ЗЕМА КАМЕЊА BLING (јасно)

SKEMIX 100 КРИСТАЛНО ЈАСНО КРИСТАЛ СВАДБА БУКЕТ ТОРТА ИГЛИЧКИ НАКИТ ЗЕМА КАМЕЊА BLING (јасно)

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

100 Парчиња од Црвена / Избриши / Розова / Светло Сино / Зелено Јаболко Гем Намали 2" Corsage, Boutonniere Иглички.Овие се Оригинални Lomey Diamante Камења.ве молиме имајте во предвид : овие се 8мм главата големина, не 3мм како другите го продаде. 100 КРИСТАЛНО ЈАСНО КРИСТАЛ СВАДБА БУКЕТ ТОРТА ИГЛИЧКИ НАКИТ ЗЕМА КАМЕЊА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат