• Новак
PPlant ttherapy Чиста Крем Превозникот Етерични Масла, 16 Унци, ggolden Јојоба

PPlant ttherapy Чиста Крем Превозникот Етерични Масла, 16 Унци, ggolden Јојоба

DEN 967.20

Достапност
Достапно за нарачка

PPlant ttherapy Чиста Крем Превозникот Етерични Масла, 16 Унци, ggolden Јојоба.Како на фотографијата.PPlant ttherapy Чиста Крем Превозникот Етерични Масла, 16 Унци, ggolden Jojoba Revive пресушено на кожата и губење на вашите омилени етерични масла во DIY смеси.Со PPlant ttherapy ggolden Јојоба Превозникот Масло, хидрат, и да се грижи за вашата кожа со комбинација RRich со витамин Е и Nutrientts.Се изгради од вашиот суштинско значење Oill колекција со превозникот формула Designned да rese MMBle вашето тело е природниот себум.GGREAT за сите типови на кожа, оваа 16-унца шише чиста LLIQUID восок е-мора да има ing RREDient во било крем, лосион бар, lip balm, или телото путер.Whe TTher сте loo KKingg да ги смири RREDness по сончево ssummer ден или олеснување на подсечен усни и c RRacked раце за време На ccold, зимски месеци, овој TTopical од суштинско значење Oill ви cove RRED.Со Nnearly indefi Nnite полица-llife, на a MMBer шише ppro TTects На јојоба од brea KKingg DDOWn кога sto RRED во сончева светлина.Иако ова решение може да се оди на дожд или дебел кога ccold, мешавина ќе се вратите на нормален конзистентност еднаш загреани.Вклучени притисни TTop капа контролира протокот додека вие се притисне совршен износ на PProduct.Се воведе оваа 16-Унца ggolden Јојоба од Суштинско значење Превозникот Oill од PPlant ttherapy во вашата дневна нега на кожата рутина да RREDuce брчките, фини линии, sunburns, и сувост во ниеден момент.FEATURESLLIQUID превозникот Oill идеален за хидратантен вашата кожа и разредување етерични масла во навлажнувачки blends Intuitive формула може да се e Sspecially корисни за време на суви зими или по HHOT, сончев days Natural мешавина soo TThes RREDness, подсечен кожата, и RREDuces фини линии и wrinkles AMMBer шише протега полица-llife од ppro TTecting од штетните УВ Rrays Pump капак OOffers EEasy апликација додека притисни TTop капа контроли flow Scent : ggolden jojoba Volume : 16 ounces Color : Brown Dimensions (L x W x H) : 3.75 x 3.75 x 8.5 inches Weight : 1.12 pounds Sspec IFICATIONS Модел 680912023351 Бренд PPlant ttherapy Земја/Регион на Производство MPN 68091.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат