• Новак
Кралската Дизајни, Inc LB-1005-6 LB-1005-6 Кралската Дизајни 3 Пат 30 70 100 W Блескаво A19 Светилки, E26 Медиум Месинг База, 130V, 900 Лумен, Мека Бела, Сет од 6, 6 Парче

Кралската Дизајни, Inc LB-1005-6 LB-1005-6 Кралската Дизајни 3 Пат 30 70 100 W Блескаво A19 Светилки, E26 Медиум

DEN 2268.00

Достапност
Достапно за нарачка

3 НАЧИН СИЈАЛИЦА : Овие 3 начин Блескаво сијалица доаѓа со 30, 70 и 100 w на моќ.Бара помалку енергија и може да заштедите пари на вашата енергија сметка.E26 Медиум База : Ова Блескаво сијалица користи E26 медиум база карактеристики кои се прилагодени за повеќето општи цели.СОВРШЕН ОБЛИК : Кралската Дизајни не dimmable светилки дојде во стандардниот A19 форма.Светилки понуда топло и удобно осветлување со висок cri (Боја Рендерирање Индекс) Во 2700 Kelvin.ДОЛГОТРАЈНИ : Нашата сијалица се очекува да дава живот на до 2500 часови. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Нашите производители да се произведе еден врвен квалитет сијалица за нашите клиенти.Матирано стакло, обезбедува дури и осветлување и го спречува оштетување на мебел и облека.Оваа Кралската Дизајни 3-начин стандардна сијалица работи на 30 70 100 w и е медиум месинг база.На замрзнатото боја создава помек светло за читање и амбиент.150 вати 3-начин сијалица има животен век од околу 2500 часови.Овие не dimmable Светилки дојде во стандардниот A19 форма.Светилки понуда топло и удобно осветлување со висок cri (Боја Рендерирање Индекс) Во 2700 Kelvin.Нашите производители да се произведе еден врвен квалитет сијалица за нашите клиенти.Матирано стакло, обезбедува дури и осветлување и го спречува оштетување на мебел и облека Спецификација : Брендови : Royal Дизајни, Inc Боја : Мека Бела Материјал : Стакло Живот Време : 2500 часа Wattage : 30/70/100 W Plug Формат : А - НИ стил Карактеристики : Еден, Бела Матирано 2700 Kelvin 800 lumens.

Спецификацијата

Brand:
Royal Designs, Inc Color

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза�

DEN 647.76

Acogedor Резонанца Говорникот,Сите Фреквенција Резонанца Говорникот,Вибрации Силен Бас Louderspeaker,за Компјутер,Лаптоп,CD,PSP,итн.(4

Рогот е сите фреквенција ефект, бас е многу силна, еквивалент на традиционалните звучникот 8 инчен бас е�

DEN 614.16