• Новак
TWOPAN Ултра Тенок 65W USB C Лаптоп, Полнач, USB C PD Ѕидни Држачи за Брзо Полнење, GaN Држачи за Патување за Thinkpad, Јога, Ideapad, Elitebook, Chromebook, Switch, MacBook/iPad Про, iPhone 13/12/Pro/Max

TWOPAN Ултра Тенок 65W USB C Лаптоп, Полнач, USB C PD Ѕидни Држачи за Брзо Полнење, GaN Држачи за Патување

DEN 1679.76

Достапност
Достапно за нарачка

Напредни 65 W Ga N Полначот : Ова ново развиен 65 W Ga N полначот нуди побрзо полнење за повеќето телефони, лаптопи и таблети од нормално полначи. 2+1 Излезни Портови : Со 2 USB-В и 1 USB НА излезот пристаништа, ќе можат да работат со повеќе уреди и кабли (И т треба да се трошат премногу време на чекање за целосна наплата.Оваа 65 W USB Ga N полнач ќе го задржи вашиот десктоп уредна и чиста.Можете да го полните 3 уреди во исто време, без да се грижиш за кабел за податоци се гледа и недостатокот на простор за моќ лента. 3 пристаништа за вас да се избере : .Излез USB A : 36 W.Излез USB Ц1 : 65 W.Излез USB Ц2 : 65 W.Дали се чувствувате караше за се премногу адаптери додека патуваат?Тие се навистина тешки и заземаат премногу простор.Но, сега воопшто не грижете се за тоа!Изберете 65 W USB брз полнач, само еден е доволно, ултра тенок големина е лесно да патуваат со вас, можете брзо да го полните вашиот лаптоп, таблет и телефон во исто време.Сите дизајни на овој 65w usb адаптер се да направат вашиот живот полесно.Со компактна големина и количка за приклучокот, а овој usb брз полнач е лесно да се носат наоколу и го спаси вашиот простор.Кога ќе го приклучиш во куќи, бела индикатор покажува дека тоа е во нормална состојба, и можете да го користите за да ја полните вашата уреди.Најновите Ga N (gallium нитрид) технологија ја подобрува ефикасноста на полнење и полнење брзина, така да воопшто не треба да се трошат премногу време на чекање за целосна наплата.Со компактна големина и количка за приклучокот, а овој usb брз полнач е лесно да се носат наоколу и го спаси вашиот простор.Кога ќе го приклучиш во куќи, бела индикатор покажува дека тоа е во нормална состојба, и можете да го користите за да ја полните вашата уреди.Најновите Ga N (gallium нитрид) технологија ја подобрува ефикасноста на полнење и полнење брзина, така да воопшто не треба да се трошат премногу време на чекање за целосна наплата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза�

DEN 647.76