• Новак
Генерички Пластика Шприц Течни Мерење Шприц Tools Нема Игла Парфем Шприц Лабораторија Шприцеви со Мерење за Научни Лаборатории за Исхрана на домашни Миленици 300ml

Генерички Пластика Шприц Течни Мерење Шприц Tools Нема Игла Парфем Шприц Лабораторија Шприцеви со Мерење за

DEN 2268.00

Достапност
Достапно за нарачка

шприцеви со мерење на Оваа инјектирање шприц има голем капацитет и може да се користи како фидер или медицина хранење уред.шприцеви со мерење на производот е индивидуално спакувани, што го прави почиста и лесен за употреба.шприцеви со мерење на нумеричката скала на производот е релативно точни, која е многу погодна за течни дистрибуција, пренос, лепило дистрибуција, хранење и др.шприцеви со мерење на Високо - квалитетни пластични материјали се направи производот е безбеден и хигиенски, и може да се користат со доверба.шприцеви со мерење На инјектирање игла цевка е јасно и добро печатени скала знаци, лесно да се контролира со износот на надоместокот.Големина : 6 X26 CM | Боја : Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат