• Новак
Мистик Моменти Caprylic/Capric Триглицериди Течни 125ml

Мистик Моменти Caprylic/Capric Триглицериди Течни 125ml

DEN 105.36

Достапност
Достапно за нарачка

Caprylic/Capric Триглицериди Течност - 125ml.Опис : Capric/capryllic триглицеридите се фракции од масло од кокос и се со ниска молекуларна тежина компоненти, кои се течности на собна температура.Се користи како светло омекнување и препарати за чистење.Заедничка употреба : Fractionated кокосово се користи речиси исклучиво од страна на производителите на козметички производи.Апсорпција : Fractionated кокос произведува бариера на кожата, но нема да ги заглави порите.Caprylic/Capric Триглицериди Течност - 125ml Опис : Capric/Capryllic Триглицеридите се фракции од Масло од Кокос и се со ниска молекуларна тежина компоненти, кои се течности на собна температура.Се користи како светло омекнување и препарати за чистење.Заедничка Употреба : Fractionated кокосово се користи речиси исклучиво од страна на производителите на козметички производи.Апсорпција : Fractionated Кокос произведува бариера на кожата, но нема да ги заглави порите.Не консумираат.За надворешна употреба само.Чувајте се далеку од децата и очите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бидете Радосни во Надежта Пациентот во Болка и Верен во Молитвата Дрвени Кафе Знак Празно Дрвени Занает Плакети

[Дрвен Материјал] : Овие селски знаци се изработени од дрво, со висок квалитет и не бледнее печатење диза

DEN 647.76