• Новак
Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски за Hurco VMX24

Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски за Hurco VMX24

DEN 775.20

Достапност
Достапно за нарачка

Во текот на годините, имаме постојано оптимизиран нашите производи да биде најмногу се релевантни за клиентите.Ако ви треба USB-флопи диск емулатор за различни опрема, ве молиме да ни оставите порака.Вклучени софтвер е поддржана од следниве оперативни системи : Windows 2008, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10. Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски особено е конфигуриран за котираните опрема во насловот.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци.На емулатор има иста големина и конектори.Благодарение на илјадници случаи решен и огромно искуство стекнато, нашата компанија нуди највисока класа на производи кои работат со голем број на опрема 24/7 во светот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Acogedor Резонанца Говорникот,Сите Фреквенција Резонанца Говорникот,Вибрации Силен Бас Louderspeaker,за Компјутер,Лаптоп,CD,PSP,итн.(4

Рогот е сите фреквенција ефект, бас е многу силна, еквивалент на традиционалните звучникот 8 инчен бас е�

DEN 614.16