• Новак
Energizer Литиум 123 Батеријата, 12-count

Energizer Литиум 123 Батеријата, 12-count

DEN 1879.20

Достапност
Достапно за нарачка

12 пакет на Energizer Фото 123 Литиум Батерии обезбедува сериозна моќ за вашиот високо технолошки уреди.Долготрајни и сигурен Energizer батерии за фото апарати.Моќна фотографија батерии траат до 10 години во складирање.Капацитетот на батеријата (m Ah) : 1200. Energizer 123 литиум фото батеријата заменува 5018 LC, CR123, CR123 A, CR17345 и EL123. Обезбедува сигурен моќ за паметни дома уреди и рефлектори.Energizer 123 Литиум Фото Батерии испорача сигурен перформанси за вашиот високо технолошки уреди.Да ги користите овие моќни батерии во вашиот камери, и фаќање совршена фотографија или видео без да се грижиш за вашите батерии работи на ниско ниво.На Energizer литиум 123 батерии се исто така сигурен избор кога ќе треба светлото батерии или замена на батерии за ваша smart home уреди.Energizer 123 литиум батерии траат до 10 години во простор за резервната моќност кога ви треба најмногу.Смета на Energizer литиум батерии за да се обезбеди вашите уреди се напојува и се подготвени да го фати скапоцени спомени.Energizer 123 литиум фото батеријата заменува 5018 LC, CR123, CR123 A, CR17345 и EL123 батерии.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат