• Новак
Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски за Okuma MX45VBE OSP700M

Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски за Okuma MX45VBE OSP700M

DEN 2272.80

Достапност
Достапно за нарачка

Во текот на годините, имаме постојано оптимизиран нашите производи да биде најмногу се релевантни за клиентите. * Сите трговски Марки се споменува во оваа листа се признати да биде сопственост на трговска марка сопственици.Вклучени софтвер е поддржана од следниве оперативни системи : Windows 2008, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.Данок на Фактурата ќе бидат обезбедени.Ако ви треба USB-флопи диск емулатор за различни опрема, ве молиме да ни оставите порака.Тие се користат само за целите на идентификација.Благодарение на илјадници случаи решен и огромно искуство стекнато, нашата компанија нуди највисока класа на производи кои работат со голем број на опрема 24/7 во светот.Ако ви треба USB-флопи диск емулатор за различни опрема, ве молиме да ни оставите порака.На емулатор има иста големина и конектори.ВАЖНО : * Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.На тој начин ќе може лесно да го замени стариот флопи диск, без било какви дополнителни промени.За Нас : Nalbantov Електроника нуди професионално да се прилагоди опрема од 1978 година.На емулатор обезбедува високо ниво на заштита на податоци преку USB порт.На емулатор обезбедува високо ниво на заштита на податоци преку USB порт.Nalbantov USB Флопи Емулатор N-Вози Индустриски може да се инсталира на скоро било која опрема, произведени со флопи диск. Факултативна – Windows 98, Windows Me, Windows 2000, Mac OS.Навремено професионална поддршка е еден од најважните единици во нашиот бизнис.Навремено професионална поддршка е еден од најважните единици во нашиот бизнис. * За уредна достава, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број се валидни. Во текот на годините, имаме постојано оптимизиран нашите производи да биде најмногу се релевантни за клиентите.Сите даноци и трошоци мора да бидат покриени од страна на купувачот. Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски особено е конфигуриран за котираните опрема во насловот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат