• Новак
КОДАК Слајд N СКЕНИРАЊЕ на Филм и Слајд Скенер со Голем 5 LCD Екран, Конвертирате Боја & B&W Негативи & Слајдови 35mm, 126, 110 Филмски Негативи & Слајдови за да Висока Резолуци?

КОДАК Слајд N СКЕНИРАЊЕ на Филм и Слајд Скенер со Голем 5 LCD Екран, Конвертирате Боја & B&W Негативи & Слајдови

DEN 4079.76

Достапност
Достапно за нарачка

UBER КОМПАТИБИЛЕН : Уредот се Справува со Сите Ваши Стари Слајдови & Негативи, Поддржува SD или SDHC Картички [До 32 GB] (НЕ се ВКЛУЧЕНИ) & се Поврзува на Било кој Тип-C USB-От за Компјутер Прекрасен Дизајн Вклопува Беспрекорно w/ Почетен Décor.Моќ извира покриени од еден ден.Димензии : 5.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.0 Image sensor : 14-мегапикселна CMOSResolution : 14 MP/22 MP (interpolation)на ТВ-Излез тип на : HDMIPower : од компјутер, USB port, 5 V/1А адаптер (не е вклучен), моќ bank Dimensions : 5.СУПЕР ШИК.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат