• Новак
HUAYUWA VR Лице Подлога Одговараат на Поставување Одговара за Oculus Судир S Слушалки Додатоци, 1 Заштитна Силиконска Маска + 1 Пред Пена + 1 Задните Пена Силиконска Маска (Си?

HUAYUWA VR Лице Подлога Одговараат на Поставување Одговара за Oculus Судир S Слушалки Додатоци, 1 Заштитна

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Чувајте ги Вашите Судир S Чисти & Пот-доказ За : заштитна силиконска маска, пред пена силиконска маска и задни пена силиконска маска замена на делови ви овозможи да се исчисти Судир S слушалки по употребата.Меки Силиконски Материјал : Направен од високо-квалитет со силиконска материјал.Силиконски е мека на кожата и е лесно да се чисти со бришејќи крпа по употребата.Подобро Виртуелната Реалност Искуство : површината На контактот на силиконски подлога е специјално дизајниран, меки и удобни, и не ќе го притисне на очите и лицето, кои ви даваат подобра виртуелната реалност искуство.Лесен за Користење : На силиконска маска, пред силиконска маска, и задните силиконска маска се многу лесен за инсталација и расклопување.Пакет Листата : Вклучува 1 Силикони Случај, 1 Пред Силиконска Маска, 1 Назад Силиконска Маска.Забелешка : Овој производ пакет не вклучува Судир S слушалки.Боја : Сива Боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Acogedor Резонанца Говорникот,Сите Фреквенција Резонанца Говорникот,Вибрации Силен Бас Louderspeaker,за Компјутер,Лаптоп,CD,PSP,итн.(4

Рогот е сите фреквенција ефект, бас е многу силна, еквивалент на традиционалните звучникот 8 инчен бас е�

DEN 614.16