• Новак
Lurrose 50pcs Печатење Emery Одбори Двојно Двострано Нокти Датотека Buffers Нокти Алатки (Случаен Шема)

Lurrose 50pcs Печатење Emery Одбори Двојно Двострано Нокти Датотека Buffers Нокти Алатки (Случаен Шема)

DEN 395.76

Достапност
Достапно за нарачка

Двојно двострано emery одбори имаат круг завршува, кој може да ви даде прилично удобно помине поднесување искуство.Печатење дизајн го прави овој нокти датотека повеќе шик и убава.Се применува за обликување природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.Голем за двете професионални помине специјалист и помине уметност ученик да се користи.Погоден за manicuring, површината пескарење, отстранување на фототерапија ноктот.Description These двострано нокти датотеки се направени од sandpaper и печатени со светли шема.Погоден за израмнување и обликувањето на природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.Тоа е лесен и удобен за употреба и навистина прекрасни нокти датотеки совршен за салон и лична употреба.Функција - Боја : Случајни Шема.- Материјал : Sandpaper, ЕВА и PP.- Големина : Прибл. 17.8x2x2.4cm - двојно двострано emery одбори имаат круг завршува, кој може да ви даде прилично удобно помине поднесување искуство.- Печатење дизајн го прави овој нокти датотека повеќе елегантен и убав.- Се применува за обликување природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн.- Голем за двете професионални помине специјалист и помине уметност ученик да се користат.- Погоден за manicuring, површината пескарење, отстранување на фототерапија ноктот.Пакет Including50 x нокти датотека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат