• Новак
Марвел Одмаздници Момчиња Карактер Атлетик Т-Маица & Мрежа Шорцеви Сет

Марвел Одмаздници Момчиња Карактер Атлетик Т-Маица & Мрежа Шорцеви Сет

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.еластична затворање.Измијте ладно.Перформанси tee и шорцеви во собата во кој Марвел Стрип суперхерој Црн Пантер.Страшни херојски графички мускулите, металик сребрена мастило пантер заб ѓердан и пантер логото печати на ракавите.Дише мрежа шорцеви со контраст tapings и еластичен појас за подобро се вклопуваат.Совршен за спорт или играње.Машина за миење ладно; официјално licened стока.Вашиот малку херој ќе се чувствуваат како тој е еден од Одмаздници во ова прекрасно Чудо симпатична и стилски tee кошула со појавување на шорцеви.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат