• Новак
ИРВИН Алатки менгеме на назад-ЗАФАТ Клешти, Аглеста Главата Дијагонала, 8-инчен (1773633)

ИРВИН Алатки менгеме на назад-ЗАФАТ Клешти, Аглеста Главата Дијагонала, 8-инчен (1773633)

DEN 533.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИРВИН менгеме на назад-ЗАФАТ трајни никел-хром челик клешти изградба.Клешти функција Pro Touch костец што даваат дополнителна удобност и помагаат да се намали рака замор.Индукција прекалени сечење на работ останува поостри, подолго.Ги исполнува или го надминува ANSI спецификации.Доживотна Гаранција.Опис на производот Овие ИРВИН менгеме на назад-ЗАФАТ DIA8 A 8-инчен Аглеста Главата Дијагонала Сечење Клешти се направени од никел-хром челик за издржливост.Вграден-во Pro Touch костец обезбеди дополнителна удобност и помагаат да се намали рака замор, додека сечење на работ е индукција прекалени да остане поостри, подолго.Од Производителот На Ирвин Алатки 1773633 менгеме на назад-ЗАФАТ 8-Инчен Аглеста Главата Дијагонала Клешти се наменети за сечење мноштво на материјали, вклучувајќи жица и пластика.На аглеста главата му овозможува на корисникот способноста да се добие сечење на работ каде тие треба да се со цел да се направи намалување.Дијагонала секачи се направени од откажат од кован челик за издржливост и долг живот.Тие се карактеризираат со Ирвин натопена костец за удобност, контрола и намалена рака замор.На Аглеста Главата Дијагонала Клешти дојде со менгеме на назад-Зафат доживотна гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат